Promocje New England BioLabs


15% rabatu

I. Enzymy restrykcyjne w wersji High Fiedelity (HF)

Dostarczając enzymy restrykcyjne społeczności naukowej od ponad 45 lat, New England Biolabs zasłużył sobie na miano eksperta w ich produkcji i innowacji. Opracowane przez NEB enzymy są najwyższej czystości, niezrównanej jakości i wydajności. Enzymy restrykcyjne oznaczone symbolem HF, zostały zmodyfikowane przy użyciu inżynierii genetycznej. Enzymy zachowują taką samą specyficzność jak natywne enzymy z dodatkową korzyścią w postaci zredukowanego efektu star activity, szybkiego trawienia (5-15 minut) i 100% aktywności w buforze CutSmart.

II. Wybrane zestawy do syntezy RNA

Aby osiągnąć wysoką wydajność transkrypcji RNA in vitro (IVT) konieczna jest optymalizacji każdego składnika reakcji. New England Biolabs oferuje pięć zestawów do syntezy RNA in vitro, z których wszystkie zostały zoptymalizowane pod kątem generowania wysokiej jakości RNA.

III. Zestawy z serii Luna do qPCR i RT-qPCR

Produkty z serii Luna są zoptymalizowane pod kątem qPCR lub RT-qPCR , zarówno do reakcji w oparciu o barwnik interkalujący z DNA, jak i sondy:

IV. Polimeraza wysokiej wierności

Q5® High-Fidelity DNA Polymerase to polimeraza wysokiej wierności, która została zaprojektowana z myślą o wydajności i wyznacza nowy standard wierności oraz niezawodności działania.

 

Warunki promocji
Promocja trwa do 30.09.2022.
Przy zapytaniu ofertowym oraz zamówieniu należy podać kod promocji: LJ-22Q3.
Oferta jest nienegocjowalna, dodatkowe zniżki wynikające z innych promocji nie będą doliczane.


Sprawdź pełną ofertę produktów New England Biolabs