O firmie

Witam serdecznie,

Lab-JOT® Ltd. Sp.z o.o. Sp.k. powstała w grudniu 2011 r. i kontynuuje działalność prywatnej firmy Lab-JOT istniejącej od 1993r.

Spółka Lab-JOT jest przedstawicielem firm Cell Signaling Technology oraz New England BioLabs oraz wyłącznym dystrybutorem ich produktów w Polsce.

Pracuję w branży sprzętu laboratoryjnego i odczynników od 1982 r. Wtedy byłem pracownikiem biura handlu zagranicznego Domu Handlowego Nauki Polskiej Akademii Nauk, promującego osiągnięcia polskiej nauki w kraju i za granicą, i będącego jedną z pierwszych w Polsce spółek prawa handlowego z udziałem kapitału prywatnego. W latach 1989 – 1993 współtworzyłem (m.in. z Żoną Jagodą) De Ville Sp.z o.o., a od 1993 r. już tylko z Żoną stworzyłem początki prywatnej firmy Lab-JOT.

Od 1993 r. zaopatrywaliśmy polskie ośrodki nauki w sprzęt i odczynniki laboratoryjne niezbędne w codziennej pracy naukowo-badawczej.

Od 1998 r. skoncentrowaliśmy działania w kierunku promocji w Polsce odczynników do biologii molekularnej firmy New England BioLabs oraz przeciwciał firmy Cell Signaling Technology.

Po wielu latach współpracy z tymi firmami nasza praca została nagrodzona:

od 1.01.2012 r. jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Cell Signaling Technology i New England BioLabs, oraz przedstawicielem obu firm w Polsce.

Obliguje to nas do jeszcze intensywniejszej pracy, częstszych kontaktów z ośrodkami naukowymi w Polsce i znacznej poprawy jakości usług świadczonych przez naszą firmę. Jak zawsze celem nadrzędnym jest satysfakcja klientów i tą dewizę będziemy pielęgnować.

Polecam odczynniki obu wyżej wymienionych firm oraz nasze usługi.

Zapraszam do współpracy

Serdecznie pozdrawiam


Tomasz Dzięczewski