Sekwencjonowanie nowej generacji.

Przygotowanie bibliotek jest kluczowym, pierwszym krokiem w procesie sekwencjonowania nowej generacji (NGS). Pomyślne sekwencjonowanie wymaga wygenerowania bibliotek o wysokiej jakości i wystarczającej ilości.
Linia produktów NEBNext® oferowana przez New England Biolabs to seria odczynników najwyższej jakości przeznaczonych do przygotowywania bibliotek zarówno DNA, jak i RNA, a także wzbogacania DNA w NGS.
Zestawy NEBNext są starannie zaprojektowane i walidowane w celu poprawy jakości bibliotek, niezależnie od ilości wyjściowego materiału, a także typu próbek. Produkty mają przyjazne dla użytkownika formaty master mix. Dla maksymalnej elastyczności komponenty zestawów, jak i adaptery dostępne są osobno. Aby sprostać rosnącym wyzwaniom, seria produktów NEBNext stale ewoluuje i wprowadzane są nowe, innowacyjne rozwiązania. Produkty NEBNext cytowano w ponad 1000 publikacji.

Odczynniki NEBNext są dostępne do przygotowania bibliotek do sekwencjonowania na platformach Illumina® oraz Ion Torrent ™.